O nas


Katarzyna Bodziony

DSC_8182_wyciete

Od 2005 roku uczy tańca prowadząc zarówno zajęcia stałe jaki warsztaty. Jest instruktorem tańca jazzowego w różnych stylach, tańca orientalnego, prowadzi też zajęcia z technik wspomagających. Podczas lekcji indywidualnych pracuje z parami które pierwszym tańcem chcą uświetnić swoje przyjęcie weselne. Posiada doświadczenie jurorskie, miała zaszczyt przewodniczyć jury kilku przeglądów tanecznych.

Wiedzę na temat tańca oraz warsztat pedagoga zgłębiała podczas Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych z dziedziny tańca współczesnego (ukończony w 2005) i z dziedziny tańca jazzowego (ukończony w 2012) organizowanych przez Nowohuckie Centrum Kultury. Ukończenie tych kursów dało jej tytuł dyplomowanego instruktora tańca. Od 2001 roku regularnie uczestniczy w warsztatach tańca prowadzonych przez międzynarodowych pedagogów i tancerzy, co pozwala jej stale poszerzać swoje umiejętności, czerpać inspiracje i pomysły do nowych choreografii i zajęć. W 2015 zdobyła także uprawnienia instruktora fitness.

Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego i Akademii Górniczo-Hutniczej i dużą część życia zawodowego związała z biznesem. Happy Feet Studio założyła pod koniec 2013 roku.

 


Izabela Stańdo

IMG_517094790723889

Instruktor tańca współczesnego. Z tańcem związana od 2003 roku. Pierwsze doświadczenia ruchowe zdobyła w szkole muzycznej, w której zafascynowała ją metoda rytmiki Emila Jacques’a Dalcroze’a.  Jednak prawdziwą miłością okazał się taniec współczesny i teatr tańca. „Taniec to pasja, sztuka, język, sposób na życie.” Lubi łączyć różne style i techniki. Prowadzi zajęcia tańca współczesnego, przygotowuje z kursantami spektakle teatru tańca. Prowadzi też zajęcia z technik uzupełniających (balet dla dorosłych) Uważa, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć taneczną przygodę. W centrum zainteresowania jest taniec współczesny. Wielką miłością jest teatr tańca.

Tańcem zajmuje się zarówno jako praktyk jak i teoretyk. Wiedzę na temat tańca oraz warsztat pedagoga zgłębiała podczas Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych z dziedziny tańca współczesnego (ukończony w 2005) na corocznych warsztatach i podyplomowych studiach z dziedziny teorii tańca. 

Na co dzień uczy języka polskiego w liceum i gimnazjum. Literatura to druga wielka miłość.

 

 

 


Małgorzata Kujawa 

gosia kujawa

Magister archeologii śródziemnomorskiej i posiadaczka dyplomu tańca orientalnego I i II stopnia Polskiej Federacji Tańca. Z zamiłowania jest egiptologiem i artystką. Kocha taniec i jego głęboką historię. Naukę tańca rozpoczęła w Bou Salem, w małym, górskim miasteczku położonym w północnej Tunezji. Kontynuowała ją w czasie swoich pobytów na misjach archeologicznych w Tell El Farcha w delcie Nilu i Deir El Bahari w Luksorze w Egipcie oraz w Kairze, gdzie ukończyła kurs dialektu egipskiego, pogłębiając znajomość zarówno języka, jak również sztuki i mentalności arabskiej. W Polsce warsztat taneczny doskonaliła u Rashy – Karoliny Miśkiewicz, Katarzyny Bodziony i Sary Damm.

 


OFERTA

W ramach działania Studia Tańca Happy Feet oraz we współpracy z zaprzyjaźnionymi placówkami oferujemy naukę tańca w formie:

 • ZAJĘĆ STAŁYCH – informacje na ten temat znajdują się w zakładce  Grafik
 • WARSZTATÓW – tematykę i zakres warsztatów, termin, czas trwania, miejsce uzgadniamy indywidualnie.
 • LEKCJI INDYWIDUALNYCH – tematykę i zakres, termin i miejsce uzgadniamy indywidualnie.

Prowadzimy także indywidualne zajęcia dla par chcących przygotować pierwszy taniec weselny. Informacje w zakładce Pierwszy Taniec

Przygotowujemy także lekcje tańca w formie zabawy jako uatrakcyjnienie imprez okolicznościowych: urodzin dzieci, wieczorów panieńskich itp  Szczegóły uzgadniane indywidualnie

Zapytania prosimy przesyłać na adres: kontakt@happyfeetstudio.pl

 

Zajęcia stałe, warsztaty i lekcje indywidualne prowadzone są w technikach:

 • Broadway Jazz/ Taniec Musicalowy
 • Lyrical Jazz
 • Afro
 • Sensual Dance/Lady Styling
 • Technika tańca jazzowego
 • Body Conditioning i Stretching
 • Zajęcia dla dzieci
 • Zajęcia dla kobiet dojrzałych
 • Taniec Orientalny
 • Taniec Współczesny

Szczegółowy opis poszczególnych technik, jak wyglądają zajęcia znajduje się w zakładce TANIEC

ZAPRASZAMY!